Produkcja kontraktowa suplementów diety

Produkcja kontraktowa suplementów diety to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością, polegające na zleceniu produkcji zewnętrznym partnerom. SolgerPackaging oferuje kompleksowe zaplecze technologiczne oraz specjalistyczną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy w stanie wyprodukować zarówno długie, jak i krótkie serie produkcyjne. Podejmujemy się produkcji kontraktowej suplementów diety w formie: proszku, kapsułek (twardych – żelatynowych, celulozowych, pullulanowych, kapsułek o przedłużonym uwalnianiu) oraz płynnej lub półpłynnej. Wykonujemy zadanie zgodnie z życzeniami klienta, jego oczekiwaniami oraz ogólnie obowiązującymi przepisami.

SolgerPackaging private label – własna marka suplementów diety

Oferujemy możliwość produkcji suplementów diety pod własną marką zleceniodawcy. Jeśli myślisz o wprowadzeniu na rynek własnej linii suplementów diety – masz pomysł, ale nie masz odpowiedniego zaplecza i wiedzy, skorzystaj z naszej oferty.

Współpraca z SolgerPackaging polega na produkcji gotowych suplementów diety ze składników dostarczonych przez zleceniodawcę (surowiec, opakowania, etykiety, opakowania zbiorcze). W ramach współpracy możemy pomóc w zorganizowaniu surowców i opakowań.


Zapewniamy ściśle kontrolowane warunki produkcji, obejmujące czystość stanowisk, odpowiednie środki ochrony, a także określone wartości temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych. Działając w zgodzie z HACCP, GMP i GHP.


to top button