O firmie

SolgerPackaging – produkcja kontraktowa suplementów diety i artykułów spożywczych

SolgerPackaging jest solidnym i godnym zaufania partnerem w zakresie produkcji i pakowania suplementów diety i artykułów spożywczych. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa, produkcji, kapsułkowania, pakowania, etykietowania i magazynowania zarówno suplementów diety jak i szerokiego asortymentu artykułów spożywczych. Mamy doświadczenie w produkcji i pakowaniu suplementów diety i artykułów spożywczych określanych jako „vege”, „bez GMO”, „gluten free”, a także produktów koszernych i halal.

Historia doświadczenia

Jesteśmy nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z ponad 30 letnim doświadczeniem. Posiadamy własne zaplecze produkcyjne oparte o system HACCP – System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli oraz własne zaplecze magazynowe, GMP – Dobrą Praktykę Produkcyjną i GHP – Dobrą Praktykę Higieniczną. Nasza firma istnieje od 1989 roku. W latach 1994-2006 firma SOLGER znana była z produkcji pod własną marką artykułów spożywczych takich jak: ryże, kasze, fasole, płatki, bakalie, czy przyprawy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu obecnie świadczymy usługi w zakresie doradztwa, produkcji kontraktowej, private label, pakowania suplementów diety i artykułów spożywczych, kapsułkowania i etykietowania.

Współpracujemy z drukarniami oferującymi wydruki na różnych rodzajach opakowań jak i dostawcami najwyższej jakości surowców. Służymy doradztwem w zakresie rodzaju, doboru i jakości opakowań.

Solidność i jakość

Przeprowadzamy próby technologiczne niezbędne do optymalizacji procesu produkcyjnego. Naszym celem jest wyjście naprzeciw indywidualnym potrzebom Klientów w zakresie szeroko pojętego pakowania. Nasz priorytet to zaspokajanie wzrastającego zapotrzebowania na wyspecjalizowane usługi konfekcyjne zarówno dla branży spożywczej jak i farmaceutycznej.

Zapraszamy do współpracy!

NIE WIESZ JAK – ZLEĆ TO NAM!

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

NOWOCZESNY PARK MASZYN

PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA

WIELOKROTNIE NAGRADZANI

Certyfikaty i wyróżnienia

produkcja ekologiczna solger certyfikat