Pakowanie produktów

Dokładne zapakowanie produktów jest bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa produktu i atrakcyjności wizualnej. Klient może wybrać wygodny dla siebie sposób pakowania produktu, dostosowany do własnych potrzeb i oczekiwań. SolgerPackaging oferuje usługowe pakowanie artykułów spożywczych i suplementów diety. Specjalizujemy się w pakowaniu m.in. produktów sypkich, granulowanych, pylistych, w formie proszku, tabletek, kapsułek czy żelków.

Pakowanie może odbywać się w:

  • torebki foliowe,
  • saszetki,
  • opakowania typu doypack,
  • kartoniki,
  • puszki,
  • butelki szklane,
  • butelki z tworzyw sztucznych (PET, PE, PP).

Pakowanie w butelki obejmuje zarówno butelki szklane (z przezroczystego szkła i szkła ciemnego zabezpieczającego przed niekorzystnym wpływem promieni słonecznych) jak i butelki z tworzyw sztucznych. Niezależnie od materiału z jakiego wykonana jest buteleczka świadczymy usługi zgrzewania indukcyjnego.


Oferujemy również rozlewanie i pakowanie produktów płynnych i półpłynnych w opakowania od 10 do 150 ml, takich jak suplementy diety w płynie np. ADEK lub witamina D lub olejków CBD.


Solger Packaging oferuje również usługę przepakowywania produktów. Uprzednio zapakowanych produktów branży FMCG, przepakowywanie produktów z opakowań zbiorczych, w opakowania jednostkowe i tworzenie zestawów promocyjnych.

SOLGER usługowe pakowanie produktów
SOLGER pakowanie produktów w opakowania typu doypack
SOLGER pakowanie w saszetki – saszetkowanie oraz opakowania pillow bag
SOLGER pakowanie w puszki
SOLGER pakowanie produktów płynnych
SOLGER pakowanie suplementów diety

Każdy produkt traktujemy z należytą ostrożnością, stosując najwyższe standardy. Zapewniamy ściśle kontrolowane warunki produkcji, obejmujące czystość stanowisk, odpowiednie środki ochrony, a także określone wartości temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych. Działając w zgodzie z HACCP, GMP i GHP.