Kapsułkowanie

SolgerPackaging oferuje kapsułkowanie suplementów diety. Zajmujemy się kapsułkowaniem substancji suchych w formie proszku, liofilizatu i granulatu.

Wykorzystujemy kapsułki twarde – żelatynowe, celulozowe, pullulanowe i kapsułki o przedłużonym uwalnianiu o różnych rozmiarach. Doradzamy w doborze wielkości i koloru kapsułek, aby gotowy produkt był jak najbardziej atrakcyjny dla przyszłych klientów. Dla kapsułek, których ilość substancji aktywnej uniemożliwia całkowite wypełnienie kapsułki, oferujemy dobranie w procesie kapsułkowania powszechnie wykorzystywanych, neutralnych i bezpiecznych substancji wypełniających pochodzenia roślinnego. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje odpowiednie wymieszanie, równomierne rozłożenie substancji aktywnych, a także szczelne zamknięcie ich w otoczce kapsułki. Eliminujemy zapylenie i zapewniamy polerowanie kapsułek. W zależności od oczekiwań zleceniodawcy gotowe produkty możemy zapakować w kartoniki lub słoiczki z tworzyw sztucznych lub szkła.

Podejmujemy się kapsułkowania m.in. witamin, minerałów, probiotyków, liofilizatów oraz ekstraktów roślinnych. Zapewniamy wysoką jakość i powtarzalność procesu kapsułkowania.

SOLGER pakowanie suplementów diety
SOLGER produkcja suplementów diety
SOLGER producent suplementów diety

Świadczymy również usługi w zakresie kompleksowej produkcji suplementów diety zgodnie ze zleconą specyfikacją.

Zapewniamy ściśle kontrolowane warunki produkcji, obejmujące czystość stanowisk, odpowiednie środki ochrony, a także określone wartości temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych. Działając w zgodzie z HACCP, GMP i GHP.