Produkcja kontraktowa artykułów spożywczych

Produkcja kontraktowa to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością w wielu branżach, polegające na zleceniu produkcji zewnętrznym partnerom. SolgerPackaging świadczy usługi w zakresie produkcji usługowej artykułów spożywczych, odżywek i produktów liofilizowanych. Oferujemy kompleksowe zaplecze technologiczne oraz specjalistyczną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy w stanie wyprodukować zarówno długie, jak i krótkie serie produkcyjne. Wykonujemy zadanie zgodnie z życzeniami klienta, jego oczekiwaniami oraz ogólnie obowiązującymi przepisami. Pakujemy produkty o różnych konsystencjach w różnego rodzaju opakowania dopasowane pod indywidualne zamówienie.

Współpraca z SolgerPackaging polega na produkcji gotowych artykułów spożywczych ze składników dostarczonych przez zleceniodawcę (surowiec, opakowania, etykiety, opakowania zbiorcze). W ramach współpracy możemy pomóc w zorganizowaniu surowców i opakowań. Służymy również doradztwem w tym zakresie.

SOLGER produkcja artykułów spożywczych
SOLGER produkcja artykułów spożywczych
kontraktowa produkcja artykułów spożywczych

Świadczymy również usługi w zakresie produkcji ekologicznej bio, eko i organic na wyodrębnionych liniach produkcyjnych zgodnie z zasadami certyfikacji produkcji ekologicznej jak również magazynowania produktów ekologicznych w wyodrębnionej części magazynowej.

Zapewniamy ściśle kontrolowane warunki produkcji, obejmujące czystość stanowisk, odpowiednie środki ochrony, a także określone wartości temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych. Działając w zgodzie z HACCP, GMP i GHP.